KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12815493
nr 1281 5493
Villy Daugaard Pedersen
(1915-1994), Danmark
Blandteknik, Villy Daugaard Pedersen (1915-1994), Danmark, tillskriven. Kvinna i fönster. Ej signerad, 17x12 cm
Villy Daugaard Pedersen, dansk bildkonstnär född 1915, död 1994.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 14 oktober 2019
kl 19:54:36
100 kr
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
Villy Daugaard Pedersen
Läs mer om Villy Daugaard Pedersen